ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

В кожного абітурієнта виникають питання щодо вступу. Надаємо відповіді на основні запитання щодо вступу, а також посилання на відповідні сторінки сайту коледжу:

Місця регіонального замовлення (бюджет) передбачені для всіх спеціальностей, якщо ви вступаєте на основі базової загальної середньої освіти (після 9 класів).

Для вступників денної форми навчання на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класів) місця регіонального замовлення (бюджет) передбачені для спеціальностей:

275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) та

273 Залізничний транспорт.

Для інших спеціальностей при вступі після 11 класів тільки на контракт.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Для всіх вступників на основі базовою середньої освіти (9 класів) передбачена індивідуальна усна співбесіда,  де будуть запитання з української мови та математики.

Конкретну дату проведення співбесіди вам визначать під час подачі документів.

Щодо змісту індивідуальної усної співбесіди, ви можете ознайомитись  в розділі Програма підготовки до ІУС

Так, ваше право вступати на основі  індивідуальної усної співбесіди  в коледжі, або на основі сертифікатів ЗНО чи НМТ.

Також нагадуємо, що  для спеціальностей 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) та 273 Залізничний транспорт передбачені бюджетні місця.

Так, звичайно. Разом з необхідними документами ви подаєте мотиваційний лист, і це є ваше право для вступу.

Також можна вступити на залізничні спеціальності на скорочену форму, якщо маєте попередню освіту-технікум, коледж, університет (будь-які), або ПТУ за фахом. Вартість навчання для всіх спеціальностей — 9000  грн. на рік.

Термін навчання залежить від спеціальності та бази вступу. З даною інформацією ви  можете ознайомитись за посиланням: ТЕРМІН НАВЧАННЯ

По перше, якщо ви вступаєте до коледжу на основі базової загальної середньої освіти (після 9 класів) для всіх спеціальностей передбачені місця регіонального замовлення (бюджет), і ви маєте право приймати участь в конкурсі, подавати заяви на декілька спеціальностей, та вступити на бюджет. В інших випадках, якщо ви будете рекомендовані тільки на контракт.

Дізнатися вартість навчання 

Оплату можна проводити посеместрово, 2 рази на рік.

Мотиваційний лист – це викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітньо-професійну програму. Наявність мотиваційного листа обов’язкова для всіх, хто хоче вступити до коледжу.

Ознайомитися з вимогами та зразком оформлення мотиваційного листа.

Так, ви можете прийти в коледж і працівники приймальної комісії допоможуть вам з подачею документів.