ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

В кожного абітурієнта виникають питання щодо вступу. Надаємо відповіді на основні запитання щодо вступу, а також посилання на відповідні сторінки сайту коледжу:

На всі спеціальності денної форми навчання є місця регіонального замовлення (бюджет). З кількістю місць на кожну спеціалізацію ви можете ознайомитись за наступним посиланням: ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Для всіх вступників на основі базовою середньої освіти (9 класів) передбачено іспит з української мови та математики. Конкретну дату проведення іспитів вам вкажуть під час подачі документів. Щодо змісту іспитів, ви можете ознайомитись  в розділі  ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ ДО ІСПИТІВ

З даною інформацією ви  можете ознайомитись за посиланням: ТЕРМІН НАВЧАННЯ

Так, ваше право вступати на основі іспитів в коледжі, на основі сертифікатів ЗНО, чи комбінувати. 

Важливо! Згідно правил прийому, для тих, хто хоче на денну форму навчання на бюджет,  іспити необхідно пройти в коледжі ще до початку офіційної подачі заяв на вступ! Відповідно іспити повинні  пройти для вступників, які вступають на місця державного або регіонального замовлення до 14 липня 2021 року.

Так само як для денної форми- ваше право вступати на основі іспитів в коледжі, на основі сертифікатів ЗНО, чи комбінувати. Також можна вступити на скорочену форму, якщо маєте попередню освіту-технікум, коледж (будь-які), або ПТУ за фахом. Вартість навчання для всіх спеціальностей-8000 грн. на рік.