НОВИНИ КОЛЕДЖУ

Royal Blue Modern University Scholarship Program Instagram Post (17)

До уваги студентів 1 курсу!

Інформація про початок навчання і поселення в гуртожиток надіслана на електронні пошти. Просимо перевірити електронні скриньки.

Додаткова інформація за телефоном Приймальної комісії 0737041809.

Чекаємо зустрічі з вами!

Royal Blue Modern University Scholarship Program Instagram Post (9)

Міністерство освіти і науки України повідомило, що терміни подання заяв на вступ до коледжів подовжено до 20 липня! Ще впродовж тижня вступники на основі базової середньої освіти (БСО, 9-ти класів) зможуть подавати заяви до закладів фахової передвищої освіти через електронний кабінет або в паперовій формі (у визначених Порядком прийому випадках). Державне підприємство «ІНФОРЕСУРС» забезпечило таку можливість на підставі листа Міністерства освіти і науки України насамперед для тих, хто має спеціальні умови участі у вступній кампанії. Не зволікайте !

день 20,05

Шановні абітурієнти та випускники коледжу! Київський фаховий коледж транспортної інфраструктури запрошує вас на День відкритих дверей, що відбудеться 20 травня (субота), о 11-00 за адресою провулок Ярослава Хромова, 16. Ви отримаєте інформацію про коледж, особливості вступної кампанії 2023 року та відповіді на запитання. Випускники коледжу минулих років матимуть змогу відвідати коледж та поспілкуватись зі своїми улюбленими викладачами! Чекаємо на вас!

До уваги студентів коледжу!

Інформація щодо початку навчання в 2022-2023 навчальному році.

- 1 курс, зараховані в 2022 році - виходимо на навчання офлайн, заняття в коледжі! З дотриманням всіх заходів безпеки під час тривоги.

- 2, 3, 4 курси - наразі дистанційне навчання. На протязі навчального семестру будуть зміни, адже формат здобуття освіти передбачається змішаний, з урахуванням можливості виведення на офлайн навчання почергово всіх здобувачів освіти, але обов’язково з урахуванням вимог безпеки та місткості найпростішого укриття в будівлі коледжу.

- Проживання в гуртожитку для здобувачів освіти до приведення найпростішого укриття в стан, згідно вимог комісії, поки що не відбувається! Питання укриття в гуртожитку вже вирішується.

зустріч з батьками
додатковий набір2 (1)
дверей (11)

Захист дипломних робіт

Відбувся захист дипломних робіт студентами денної форми навчання спеціальностей 275 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» (голова комісії Яновський Владислав Петрович – перший заступник відокремленого підприємства Київська дирекція залізничних перевезень регіональної філії Південно-Західна залізниця) та 273 «Залізничний транспорт» (голова комісії Кучерук Іван Васильович — начальник експлуатаційного вагонного депо ВЧД-5) у онлайн форматі. Захист дипломних робіт – надзвичайна подія в житті будь-якого студента. За цими простими словами приховано велику працю і студентів, і керівників. Усі представлені дипломні роботи присвячені актуальним темам роботи залізниці та виконані на належному рівні. Студенти захистили результати своїх досліджень та впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії. Вітаємо студентів та їх керівників з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!

Відбувся захист дипломних робіт студентами денної форми навчання спеціальностей 275 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» (голова комісії Яновський Владислав Петрович – перший заступник відокремленого підприємства Київська дирекція залізничних перевезень регіональної філії Південно-Західна залізниця) та 273 «Залізничний транспорт» (голова комісії Кучерук Іван Васильович - начальник експлуатаційного вагонного депо ВЧД-5) у онлайн форматі. Захист дипломних робіт – надзвичайна подія в житті будь-якого студента. За цими простими словами приховано велику працю і студентів, і керівників. Усі представлені дипломні роботи присвячені актуальним темам роботи залізниці та виконані на належному рівні. Студенти захистили результати своїх досліджень та впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії. Вітаємо студентів та їх керівників з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!

До уваги абітурієнтів! Затверджено кількість місць регіонального замовлення (бюджетні місця).

Почалася реєстрація електронних кабінетів вступників на основі базової середньої освіти (тобто після завершення 9-го класу). Нагадуємо, що цього року вступники на основі базової середньої освіти вперше подають заяви через особисті електронні кабінети.

Шановні випускники 9, 11 класів та закладів професійної освіти. Отримати актуальну, затребувану на ринку праці спеціальнімть вже за 2 роки - це можливо в нашому коледжі. З 13 липня 2022 року починається прийом документів на заочну форму навчання.

Шановні випускники 9, 11 класів та закладів професійної освіти. Якщо у вас є запитання щодо вступу у 2022 році, умов навчання і т.п. у нашому коледжі — перейдіть за посиланням та заповніть Google Forms.

Є БЮДЖЕТНІ МІСЦЯ

До уваги абітурієнтів!
Затверджено кількість місць регіонального замовлення (бюджетні місця).

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ

Почалася реєстрація електронних кабінетів вступників на основі базової середньої освіти (тобто після завершення 9-го класу).

Нагадуємо, що цього року вступники на основі базової середньої освіти вперше подають заяви через особисті електронні кабінети.

НОВА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Шановні випускники 9, 11 класів та закладів професійної освіти. Отримати актуальну, затребувану на ринку праці спеціальнімть вже за 2 роки — це можливо в нашому коледжі. З 13 липня 2022 року починається прийом документів на заочну форму навчання.

Шановні випускники 9, 11 класів та закладів професійної освіти. 21 травня у Київському фаховому коледжі транспортної інфраструктури відбувся "День відкритих дверей онлайн". Була представлена інформація про коледж, особливості вступної кампанії 2022 року та відповіді на запитання. Ми намагалися вам допомогти зорієнтуватися у розмаїтті спеціальностей, вибрати актуальну професію і, найголовніше, зробити правильний вибір! Ви можете переглянути її запис, перейшовши за посиланням. 💙💛

ЗАПИС ПРЯМОГО ЕФІРУ

 21 травня у Київському фаховому коледжі транспортної інфраструктури відбувся «День відкритих дверей онлайн». Була представлена інформація про коледж, особливості вступної кампанії 2022 року та відповіді на запитання. Ми намагалися вам допомогти зорієнтуватися у розмаїтті спеціальностей, вибрати актуальну професію і, найголовніше, зробити правильний вибір!
Ви можете переглянути її запис, перейшовши за посиланням. 💙💛

ФОРМА ЗВ'ЯЗКУ

Шановні випускники 9, 11 класів та закладів професійної освіти. Якщо у вас є запитання щодо вступу у 2022 році, умов навчання і т.п. у нашому коледжі — перейдіть за посиланням та заповніть Google Forms.

НОВА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

До уваги абітурієнта!

З 2022 року розпочато набір на навчання за новою спеціальністю: «ТОВАРОЗНАВСТВО В МИТНІЙ СПРАВІ»

До уваги абітурієнта!

З 2022 року розпочато набір на навчання за новою спеціальністю:

"ТОВАРОЗНАВСТВО В МИТНІЙ СПРАВІ"

До уваги абітурієнта!

З 2022 року розпочато набір на навчання за новою спеціальністю:

"ТОВАРОЗНАВСТВО В МИТНІЙ СПРАВІ"

Шановні абітурієнти, їхні батьки! Повідомляємо, що з 2 квітня 2022року ми розпочинаємо онлайн-заняття з підготовки до вступу в Київський фаховий коледж транспортної інфраструктури. Заняття проводитимуться щосуботи з 10:00 до 14:00, на платформах Zoom та Googlе Meet. 🙏Маємо надію, що війна в України швидко закінчиться і ми зможемо продовжити наше знайомство і навчання у стінах коледжу. 💛💙Бережіть себе!

Шановні студенти та їхні батьки! Публікуємо актуальні контактні дані коледжу. Залежно від місценаходження адміністрації ви можете зателефонувати за вказаними номерами або написати на електронну пошту. Ми намагаємося завжди бути на зв'язку та надавати актуальну інформацію (наскільки це можливо).

дверей (4)
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ (2)

До уваги абітурієнта!

З 2021 року розпочато набір на навчання за новою спеціальністю:

"ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА"

Інформатизація всіх сфер діяльності принципово зміцнює роль інформації та інформаційних технологій. Особливо актуальні ці питання для економічних об’єктів, управління якими – постійний процес переробки значних обсягів різнобічної інформації.
З 2021 року в коледжі розпочинаємо набір на спеціалізацію «Інформаційна діяльність підприємства» в межах спеціальності «076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Чи знаєте ви, наскільки потрібні фахівці даного напрямку в наш час?
Середня зарплата за галуззю «Інформація та телекомунікації» у м. Києві складає більше 36 000 грн.!
Кожне підприємство будь-якої форми власності не може існувати без використання спеціалізованого програмного забезпечення, починаючи від програм для бухгалтерського обліку підприємства, їх інтеграційними модулями, службових програм, програм роботи з клієнтами, різні бази даних тощо.
Саме головне, що послуги фахівців з інформатизації завжди актуальні, адже окрім запуску та встановлення відповідного програмного забезпечення необхідно постійне їх підтримання, налаштування, оновлення, виправлення проблем сумісності та працездатності. Тому робота завжди буде!
Під час здобуття освіти майбутні фахівці будуть вивчати такі фахові дисципліни як інформатика і комп’ютерна техніка, економіка підприємства, фінанси підприємства, бухгалтерський облік, статистика, інформаційна діяльність підприємства, планування та організація виробничої діяльності підприємства, інформаційні системи і технології на підприємстві, нормативна база інформаційної діяльності підприємства, захист інформації на підприємстві, офісні системи та електронний документообіг, інтернет-технології в інформаційній діяльності, основи алгоритмізації та програмування, електронна комерція, менеджмент інформаційної діяльності, рекламно-інформаційна діяльність підприємства, основи підприємницької діяльності, сервісне обслуговування комп’ютерної техніки та інші, чого більш ніж достатньо для опанування майбутньої престижної професії!
Також нагадуємо, що на дану спеціалізацію є місця регіонального замовлення (бюджет), тому чекаємо випускників 9 класів в коледжі!

Студенти 2 курсу

спеціальності

«Транспортні технології

(на залізничному транспорті)»

на «Виставці рухомого складу»

на станції Київ-Пасажирський

Студенти 2 курсу спеціальності

«Транспортні технології (на залізничному транспорті)»

на «Виставці рухомого складу» на станції Київ-Пасажирський

Студенти 2 курсу

спеціальності

«Транспортні технології

(на залізничному транспорті)»

на «Виставці рухомого складу»

на станції Київ-Пасажирський

Знання, отримані в аудиторії, краще засвоюються, коли підтверджені практичними прикладами. Тому освітній процес у Київському коледжі транспортної інфраструктури передбачає наявність різного виду практик, зокрема, для студентів проводяться екскурсії на виробництво.
 
Студенти 2 курсу спеціальності «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» в рамках навчальної практики разом з керівниками Головко А.Р. та Ладною Н.В. під час оглядової екскурсії відвідали «Виставку рухомого складу» на станції Київ-Пасажирський та локомотивне депо станції Київ-Пасажирський.
 

Розвиток нашої держави залежить від молоді, її професійних умінь, а головне – бажання працювати. Сьогодні залізниця має попит на кваліфікованих працівників.

Такі екскурсії дозволяють студентам, майбутнім фахівцям, побачити виробничий процес зсередини.