НОВИНИ КОЛЕДЖУ

Наказ про зарахування вступників на основі БЗСО (9 класів)

До уваги абітурієнта!

З 2021 року розпочато набір на навчання за новою спеціальністю:

"ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА"

Інформатизація всіх сфер діяльності принципово зміцнює роль інформації та інформаційних технологій. Особливо актуальні ці питання для економічних об’єктів, управління якими – постійний процес переробки значних обсягів різнобічної інформації.
З 2021 року в коледжі розпочинаємо набір на спеціалізацію «Інформаційна діяльність підприємства» в межах спеціальності «076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Чи знаєте ви, наскільки потрібні фахівці даного напрямку в наш час?
Середня зарплата за галуззю «Інформація та телекомунікації» у м. Києві складає більше 36 000 грн.!
Кожне підприємство будь-якої форми власності не може існувати без використання спеціалізованого програмного забезпечення, починаючи від програм для бухгалтерського обліку підприємства, їх інтеграційними модулями, службових програм, програм роботи з клієнтами, різні бази даних тощо.
Саме головне, що послуги фахівців з інформатизації завжди актуальні, адже окрім запуску та встановлення відповідного програмного забезпечення необхідно постійне їх підтримання, налаштування, оновлення, виправлення проблем сумісності та працездатності. Тому робота завжди буде!
Під час здобуття освіти майбутні фахівці будуть вивчати такі фахові дисципліни як інформатика і комп’ютерна техніка, економіка підприємства, фінанси підприємства, бухгалтерський облік, статистика, інформаційна діяльність підприємства, планування та організація виробничої діяльності підприємства, інформаційні системи і технології на підприємстві, нормативна база інформаційної діяльності підприємства, захист інформації на підприємстві, офісні системи та електронний документообіг, інтернет-технології в інформаційній діяльності, основи алгоритмізації та програмування, електронна комерція, менеджмент інформаційної діяльності, рекламно-інформаційна діяльність підприємства, основи підприємницької діяльності, сервісне обслуговування комп’ютерної техніки та інші, чого більш ніж достатньо для опанування майбутньої престижної професії!
Також нагадуємо, що на дану спеціалізацію є місця регіонального замовлення (бюджет), тому чекаємо випускників 9 класів в коледжі!

Студенти 2 курсу

спеціальності

«Транспортні технології

(на залізничному транспорті)»

на «Виставці рухомого складу»

на станції Київ-Пасажирський

Студенти 2 курсу спеціальності

«Транспортні технології (на залізничному транспорті)»

на «Виставці рухомого складу» на станції Київ-Пасажирський

Студенти 2 курсу

спеціальності

«Транспортні технології

(на залізничному транспорті)»

на «Виставці рухомого складу»

на станції Київ-Пасажирський

Знання, отримані в аудиторії, краще засвоюються, коли підтверджені практичними прикладами. Тому освітній процес у Київському коледжі транспортної інфраструктури передбачає наявність різного виду практик, зокрема, для студентів проводяться екскурсії на виробництво.

Студенти 2 курсу спеціальності «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» в рамках навчальної практики разом з керівниками Головко А.Р. та Ладною Н.В. під час оглядової екскурсії відвідали «Виставку рухомого складу» на станції Київ-Пасажирський та локомотивне депо станції Київ-Пасажирський.

Розвиток нашої держави залежить від молоді, її професійних умінь, а головне – бажання працювати. Сьогодні залізниця має попит на кваліфікованих працівників.

Такі екскурсії дозволяють студентам, майбутнім фахівцям, побачити виробничий процес зсередини.